Jump to content

Справка за издадени фактури в брой и по сметка


Владимир Арсов

Препоръчани публикации

Здравейте,

съществува ли справка или начин от всички издадени фактури, да се визуализират само тези в брой и съответно само такива по сметка.

 

Поздрави,

ВАВА БЪЛГАРИЯ ЕООД

Владимир Арсов

Link to comment
  • Администратор

Здравейте,

тази информация, филтрирана така, както сте описали, може да бъде получена чрез:

 

1. Модул "Приходи и разходи". Във филтъра на модула задайте начална и крайна дата, сложете отметка през опцията "само приходни" и изберете типа плащане, който Ви интересува. Тъй като справката ще съдържа и продажбите без фактура (т.е. само със стокова разписка), можете да експортирате отчета към CSV файл, а след това да приложите филтриране на данните в електронна таблица, което да изключи редовете без фактура.

 

или

 

2. Допълнителен външен модул за експорт на фактурите в CSV файл, който ще съдържа подробна информация за всяка фактура (за осчетоводяване). Този модул можете да получите безплатно в рамките на Вашия абонамент за поддръжка. Моля, сържете се с мен по телефона за допълнителни разяснения по тази опция, ако проявявате интерес.

 

или

 

3. Справката за реализация по артикули. В нея акцентът е върху стоките, но в подробен изглед се визуализира и информация за фактурата, а във филтъра е възможно да ограничите кои точно плащания и видове документи да се показват.

 

Поздрави,

Иван Тодоров

Link to comment

Здравейте г-н Тодоров,

благодаря за бързия отговор.

Мисля, че опция 3 е най - подходяща за мен.

Ако се наложи ще се свържа с Вас по телефона евентуално за опция 2.

 

Поздрави и благодаря,

ВАВА БЪЛГАРИЯ ЕООД

Владимир Арсов

Link to comment

Присъедини се към разговора

Можеш да публикуваш сега, а да се регистрираш после. Ако имаш акаунт, Влез сега за да публикуваш със своя профил.
Забележка: Преди да се покаже, публикацията ще бъде прегледана от модератор.

Гост
Отговорѝ в тази дискусия...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...